Het minimum loon af schaffen of sterk verlagen is een goed idee.
De globalisering van de economie brengt de armoede van de EU en derde wereld landen naar Nederland. Het is daaom heel verstandig om de concurentie positie van de Nederlander die leeft aan de onderkant van de samenleving sterk te verbeteren door het minimum loon sterk te verlagen of af teschaffen. Door belasting maatregelen kan het netto inkomen weer op peil worden gebracht.
Nu wordt de concurentie positie van de Nederlander zeer nadelig beinvloed tegen over de hier binnen komende pool of bulgaar die voor een zeer laag loon bereid is te gaan werken, en dat is een slechte zaak. Het is bovendien onrechtvaardig dat wij de internationale bedrijven belasting voordeel geven om hun concurentie positie te verstevigen maar de arme Nederlander laten barsten. Het is daarom geen wonder dat de vreemdelingen haat in de samenleving aan het toenemen is.
Globalisering brengt onvermijdelijk grotere inkomensverschillen met zich mee, maar werkeloos toekijken hoe de arme Nederlander door zijn slechte concurentie positie de strijd op de arbeidsmarkt verliest is een teken van onbehoorlijk bestuur.
Raaskalk
Reageer hieronder, of ga de discussie aan op onze Forums.
Laat een reactie achter