Geert wilders sluit zijn algemene beschouwing betoog af met een motie van wantrouwen.

“U gedraagt zich als de directeur van de Efteling.” PVV-leider Geert Wilders. Het is duidelijk Wilders is boos, hijj wint zich op en is duidelijk erg bang voor de richting die het Kabinet kiest. De frustratie van de oud VVD politicus is goed te verklaren, hoewel hij met zijn nieuwe partij PVV 9 zetels heeft heeft hij minder machtig en invloed dan toen hij bij de VVD 1 zetel had. Een parlementariër van een regeringspartij krijgt nog wel eens wat gedaan of een wetje geschreven, echter de oppositie en dan al helemaal de uiterst rechtse oppositie heeft niet zo veel te vertellen. Wat hem rest zijn Tirades en moties van wantrouwen die nooit worden uitgevoerd…

Voor Wilders zit er maar een ding op, wachten op de verkiezingen en dan hopen dat verdonk hem niet “opeet” op rechts. Ach met markante uitspraken zoals die over de efteling en dit soort moties zorgt hij voor meer artikelen in de Telegraaf dan Verdonk dus helemaal kansloos is hij zeker niet. Nee Geert gaat nergens heen, die zal waarschijnlijk de komende paar kabinetten op dezelfde beruchte manier van repliek dienen.

Stem of voeg toe aanUitleg over het gebruik van deze icons :  Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op GeenRedactie Plaatsen/stemmen op Digg Stumble it! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner

Reageer hieronder, of ga de discussie aan op onze Forums.

Over de auteur

miesjhel

Miesjhel is een student Psychologie aan de UvA met een interesse voor politiek en literatuur. Vooral Amerikaanse moderne politiek en literatuur. Tevens is hij degene die voor politiek 24/7 het politieke nieuws bijhoudt.

4 Reacties naar “ Geert wilders sluit zijn algemene beschouwing betoog af met een motie van wantrouwen. ”

  1. Dit kabinet pakt de problemen die Wilders aankaart niet aan, waardoor het geen weerwoord heeft tegen hem. Hierin schuilt een groot gevaar:

    http://relirel.wordpress.com/2008/09/26/nu-of-nooit/

  2. Wilders durft aan te kaarten wat bij de bevolking leeft. Het kabinet is, net als bij Pim Fortuin,angstig dat hij wel eens ‘gelijk’ zou kunnen hebben.
    Moet er nou hetzelfde bij Geert Wilders gebeuren als bij Pim Fortuin? Dat men ‘achteraf’ zegt dat er toch wel heel veel waarheid zit in zijn stellingen? Dit kabinet is de weg kwijt en kan beter vallen, dan dat de Nederlandse bevoling nog meer ‘gestraft’ wordt door hen. Hoe kunnen wij, als bevolking dit duidelijk maken aan CDA, PVDA,Christen Unie en D66? Naar de PVV, die wel weet wat er bij de bevolking speeltluisteren ze niet, dus wat kan de bevolking nu doen?

  3. geert zegt waar het op staat wabt het heele kabinet moet er uit wij burgers mogen weer inleveren en zij smijten met geld en belaazeren de boel en wij burgers mogen er voor betaalen het konings huis mogen de boel belaazeren en de burges mogen er voor op draaien wij mogen er niet op voor uit gaan maar achter uit gaan als wij bij de belasting wat af willen trekken gaat het niet maar de kabinet mogen zelf hun priefee zaaken afsrijfen en de blunders wort naar de burgers gereken geer moet maar een verkiezing aan laaten komen en met zen allen staan we sterk en niet mont houden mia janssen

  4. Geert Wilders heeft meer moed in zijn pink dan dat hele stelletje labbekakken in Den Haag in hun hele lijf. Ik heb respect voor hem. Ik geef het u te doen om altijd, waar je ook gaat of staat omringt te zijn met een lijfwacht. Deze man durft te zeggen wat hij denkt, durft offers te brengen voor zijn mening. Durft voor zijn partij en opvattingen te staan. Wie durft het zelfde te doen?

    Th.G.Baalman

Laat een reactie achter

Je kunt de volgende XHTML tekens gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <blockquote cite=""> <code> <em> <strong>